пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Вініри Одеса picture

Встановлення вінірів

Зазвичай виконується установка вінірів на зуби з лінії посмішки – це 10 верхніх передніх і 8 нижніх передніх зубів. На жувальні зуби вініри, як правило, не ставляться. Зрозуміло, при цьому враховується лише вартість вінірів на передні зуби.

Коротко, встановлення вінірів на зуби проводиться наступним чином: на попередньо оброблену поверхню зуба накладається заздалегідь виготовлена порцелянова пластинка, що фіксується надміцний адгезивний матеріал.

Показаннями до їх встановлення є:

 • зміна кольору зуба, у тому числі внаслідок карієсу;
 • наявність зубних тріщин;
 • наявність зубів неправильної форми;
 • наявність діастем – збільшених проміжків між зубами;
 • дефекти емалі некаріозної природи;
 • підвищене стирання зубів. У цьому випадку є прямі показання для того, щоб встановити вініри на зуби. Ціна їх установки в цьому випадку буде, швидше за все, нижчою, ніж за інших способів реставрації.

Керамічні вініри

Вініри такого типу виготовляються або шляхом нанесення шару фарфорової маси, або її пресуванням під високим тиском. Обидва методи дозволяють отримати високоякісні керамічні вініри. Ціна на один зуб (вінір) при виготовленні цими методами вийде приблизно одна й та сама.

Композитні вініри

Композитні вініри можуть виготовлятися безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, а при такому способі виготовлення вартість вінірів на зуби часто нижча, ніж ціни на керамічні вініри.

Як правило, цей метод застосовується в тих випадках, коли необхідно лише замаскувати дефект одного або кількох зубів, наприклад скол або тріщину.

Ціна вініров

Вартість встановлення вінірів у нашій клініці Ви зможете дізнатись на нашому сайті у розділі «Послуги та ціни» або залишивши заявку у формі Консультація.

Що потрібно зробити, щоб поставити вініри?

Зверніться до клініки Hellas Dental і наш лікар-ортопед швидко та точно підбере колір, обговорить з Вами найбільш відповідну форму та визначить вартість вінірів.

Отримати консультацію спеціаліста та записатися на прийом Ви можете за телефоном +38 048 734 00 43. Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

Вініри в стоматології Hellas Dental

Ця технологія бере свій початок з тридцятих років минулого століття, коли полімерні пластинки встановлювалися на зуби голлівудським акторам лише на період зйомок, фактично були лише елементами гриму. Сьогодні зубні вініри — це, мабуть, один із найефективніших методів естетичної стоматології, що дозволяє досягти неймовірних результатів у відновленні зубів.

Такий вид реставрації надає зубам природного та здорового вигляду, тому стоматологи й рекомендують встановити вініри на зуби. Ціна реставрації за допомогою вінірів часто нижче, ніж усунення дефектів іншими методами.

На вінірах ніколи не утворюються плями та помутніння, оскільки порцеляна стійка до впливів харчових барвників. Наша клініка рекомендує зубні вініри тому, що вони мають численні переваги:

 • абсолютно безпечні для здоров’я;
 • не деформуються;
 • виглядають як натуральні зуби;
 • зносостійкі та міцні.

Найбільш поширена форма пластинки – це майже плоска накладка для фіксації на передню поверхню зуба. Такий вінір називається неповним. Можна поставити вініри у вигляді ковпачків, що накривають зуби, у цьому випадку вони називаються повними та запобігають руйнуванню зубів, граючи роль звичайних коронок.

Вініри

Сьогодні мрія про «голлівудську» посмішку легко може стати реальністю для кожного бажаючого, якщо віддати перевагу встановленню вінірів. Таку популярну процедуру, яка не займає багато часу, може грамотно виконати стоматологи клініки Hellas Dental, яка знаходиться в Одесі.

Головні особливості вінірів

Вініри є тонкими пластинками, які виготовлені з міцних матеріалів спеціально для того, щоб вдало скоригувати зовнішню поверхню зубів. Установка таких пластин дозволяє моментально відновити естетику зубного ряду на довгі роки через те, що вони надійно фіксуються.

Завдяки тому, що вініри не доставляють дискомфортних відчуттів, але при цьому мають природний вигляд, вони вважаються одним із найбільш оптимальних способів досягти максимально гарної посмішки з мінімальною витратою зусиль.

Доцільність встановлення вінірів

Реставрація зубів вінірами може допомогти позбавитися цілого ряду дефектів, які можуть завдавати незручностей фізично та значно зіпсувати зовнішній вигляд. Така процедура точно виявиться корисною у тому випадку, якщо спостерігається:

 • зміна кольору пломби у гірший бік;
 • виникнення флюорозу;
 • поява сколів після травми;
 • наявність проміжків між зубами;
 • зменшення коронкової частини;
 • незначна нерівність зубного ряду.

Досвідчені стоматологи Hellas Dental досконало володіють методикою щадної підготовки зубів під установку вінірів. У результаті виконання поставленої завдання ними здійснюється мінімальне препарування з допомогою кропіткої роботи зі збільшенням. Гарантовано отримати бездоганний результат вийде за умови попереднього запису на прийом до кваліфікованих фахівців, зателефонувавши до клініки.

Хто робить
photo Безліпкін Іван Павлович
Безліпкін Іван Павлович
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.

Наші роботи

До Після
Before After

Часто задавані питання

Вініри – це керамічна або фарфорова накладка, яка встановлюється на попередньо оброблену поверхню зуба.

Ціна встановлення вінірів у клініці Hellas Dental починається від 9450 грн.

Установка вінірів на зуби проводиться таким чином: на попередньо оброблену поверхню зуба накладається заздалегідь виготовлена ​​порцелянова пластинка, що фіксується надміцний адгезивний матеріал.