пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Виправлення прикусу у дорослих picture

Які аномалії прикусу можна виправити за допомогою брекетів?

Досвід наших спеціалістів-ортодонтів говорить про те, що мотивувати пацієнта на хірургічне втручання для виправлення прикусу – досить складне завдання, а лікування за допомогою капп, пластинок чи трейнерів потребує його високої самоорганізації. У таких умовах найкращим рішенням є встановлення на час лікування брекетів.

Тож які види патологій піддаються лікуванню за допомогою таких незнімних конструкцій? Практика показує, що застосування брекетів дає добрі результати при наступних видах лікування:

  • Виправлення мезіального прикусу у дорослих. В окремих випадках лікування брекетами мезіального прикусу має супроводжуватись ортогнатичними операціями та видаленням окремих зубів.
  • Після того, як у дорослому віці зупиняється зростання кісток нижньої щелепи – виправлення дистального прикусу у дорослих брекетами – один із небагатьох доступних варіантів лікування.
    Виправлення глибокого прикусу у дорослих проводиться як із використанням пластинок, так і з використанням брекет-систем.
  • Мабуть, найскладніша для лікування патологія це відкритий прикус. Виправлення відкритого прикусу у дорослих за допомогою брекет-систем є однією з небагатьох доступних опцій.
  • Вирівнювання розміру щелеп за допомогою брекет-систем — лише одна зі складових комплексного лікування, спрямованого на виправлення перехресного прикусу у дорослих. Поряд з цим видом терапії при перехресному прикусі також показані інші види ортодонтичного лікування.

Встановлення брекетів у дорослих

Вартість виправлення прикусу у дорослих

Зрозуміло, як не може бути універсального рецепта при лікуванні різних патологій прикусу, так і не може бути однакових розцінок на таке лікування для різних пацієнтів. Значною мірою складністю лікування визначається його ціна.

Виправлення прикусу брекетами у дорослих — тривала процедура, що вимагає високої кваліфікації лікаря-ортодонта, а її вартість Ви зможете дізнатись на нашому сайті в розділі «Послуги та ціни». Будь ласка, заповніть форму для запису до спеціаліста або зателефонуйте за телефоном +38 048 734 00 43.

Наші співвітчизники лише нещодавно отримали можливість скористатися всіма досягненнями ортодонтії, тоді як у розвинених країнах уже понад сто років виправлення неправильного прикусу у дорослих — звичайна справа. Як наслідок, сьогодні більшість пацієнтів на прийомі у лікаря-ортодонта нашої клініки це ті, кому в дитинстві не вдалося отримати кваліфіковану ортодонтичну допомогу.

Одним із найбільш популярних методів виправлення прикусу у дорослих є встановлення брекетів, проте виправлення прикусу у дорослих без брекетів також цілком можливе. Серед методів лікування без використання брекетів – лікування за допомогою капп (елайнерів), пластинки або трейнерів. Крім того, в окремих вкрай поодиноких випадках може бути показано хірургічне втручання.

Особливості виправлення прикусу у дорослих пацієнтів

Лікарі Hellas Dental абсолютно переконані, що лікування неправильного прикусу необхідно розпочати якомога раніше, ще до закінчення процесу формування кісток щелепи, проте сучасна ортодонтія дає можливість отримати рівний зубний ряд та правильний прикус і дорослим пацієнтам також.

Найчастіше для усунення дефектів прикусу дорослим рекомендується встановлення брекетів, причому необхідно мати на увазі, що при необхідності тривалого лікування перевагу слід віддавати металевим конструкціям через те, що вони менш тендітні, ніж сапфірові або керамічні.

Хто робить
photo ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.

Наші роботи

До Після
Before After