пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Виправлення прикусу у дітей в Одесі picture

Як записатися на прийом до дитячого ортодонту?

Дитяча стоматологія Hellas Dental в Одесі пропонує найсучасніше, безпечне виправлення прикусу у дітей. Записатися на консультацію можна телефоном або на сайті клініки. Лікування зубів у дітей відбувається комфортно. Завітайте до лікаря, щоб зубки дитини росли красивими!

Положення прикусу переважно визначається мускулатурою, що фіксує нижню щелепу. Верхня міцно з’єднана з кістками черепа і вплинути на її положення практично неможливо. На якість змикання також впливає положення зубів щодо їхньої осі та один одного. Виправлення прикусу в дітей віком проводиться у двох напрямах: вирівняти положення зубів на формування рівної дуги, «привчити» м’язи фіксувати правильне положення щелеп при закриванні рота. Діти – зростаюча група пацієнтів. Завдання лікаря-ортодонта максимально використовувати потенціал зростання, щоб задати правильний напрямок для зубощелепної системи дитини. Ортодонти Hellas Dental в Одесі використовують найсучасніші системи корекції прикусу. Кожній дитині індивідуально підбирається оптимальний варіант коригування!

Методи виправлення дитячого прикусу в Одесі

Існує 4 основні способи скоригувати положення зубів та щелепи у дитини. Це платівки, еластопозиціонери (або трейнери), функціональні апарати, брекет-системи. За дотримання рекомендацій лікаря всі ці варіанти показують високу ефективність. Дитячий стоматолог обов’язково попередить про відповідальність батьків маленького пацієнта за контроль результатів. Крім брекетів, інші конструкції знімні. Це полегшує гігієну ротової порожнини. З іншого боку, дитячі корекційні апарати потребують високої дисципліни. Батьки повинні бути готові до того, що виправлення прикусу у дітей вимагатиме їхнього підвищеного контролю. Корекційні роботи починаються з лікування зубів у дітей, усувається, зокрема, дитячий стоматит.

  • Пластинки для виправлення прикусу: доступні за ціною, швидко виготовляються, мають потужну механіку впливу на положення зубів. Сприймаються громіздкими, змінюють сприйняття смаку через те, що закривають піднебіння, порушується дикція. Діти часто грають із конструкцією (зняв-наділ), можуть не носити в школі, якщо десь вчитель вимагає чистої вимови, скаржаться на відчуття нудоти, неприємного присмаку.

  • Еластопозиціонери чи дитячі трейнери для зубів. Це каппи для виправлення прикусу дитячих зубів. Виготовляються із силікону, що підвищує їхню біоінертність у порівнянні з пластмасами. Підходять навіть для алергіків. Вплив апарату – напрямний, його завдання – натренувати м’язи, щоб нижня щелепа встала у правильне положення. Трейнери одягають на ніч, також носять дві години вдень. Мінус – у порівнянні з пластинками надають менше зусилля на зуби.

  • Функціональні апарати Результат ґрунтується на діях м’язів дитини. Механічну силу не впливає. Потрібно носити максимальну кількість годин на добу. Можна знімати, але якщо дитина не носить апарат регулярно, ефекту немає.

  • Брекети для дітей та підлітків. Незнімна конструкція. Чинить постійний механічний вплив. Для молодших школярів популярна система 2х4, яка одягається на 4 постійні різці. Застосовується у віці 7-8 років. З усіх варіантів саме брекети є найефективнішими. Однак їх носіння накладає обмеження на жорстку їжу, снекі, вимагає підвищеної уваги до гігієни ротової порожнини. Перед встановленням системи проводиться ретельне лікування зубів дитини.

В Одесі виправлення прикусу у дітей підліткового віку переважно проводиться елайнерами, брекетами. Старші підлітки вже відповідальніші, часто вони самі стають ініціаторами відвідування ортодонта.

Хто робить
photo ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.