пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Виправлення прикусу без брекетів picture

Ортодонтичне лікування каппами в Hellas Dental

Фахівці нашої клініки практикують застосування однієї з найкращих ортодонтичних систем лікування каппами – унікальну систему виправлення прикусу INVISALIGN (Інвізілайн).

IINVISALIGN (Інвізілайн) – це невидимі, зручні та ефективні прозорі капи (елайнери), виготовлені з прозорого біополімеру.

Невидима система INVISALIGN (Інвізілайн) є не тільки методом корекції прикусу – це ціла комп’ютерна система, розроблена для того, щоб зробити вашу посмішку ідеальною.

За допомогою тривимірного сканера моделі доктор-ортодонт будує тривимірну модель ваших зубів, а потім за допомогою системи складає план лікування. На кожному етапі використовуються індивідуальні, змодельовані комп’ютером каппи. Інакше кажучи, корекція прикусу з допомогою системи INVISALIGN – це низка поетапних дій з переміщення зубів за допомогою кількох особистих наборів капп, свій остаточний результат лікування пацієнт зможе побачити до початку лікування на екрані комп’ютера. Зрозуміло, тривалість лікування у кожному випадку індивідуальна та залежить від складності вирішуваних задач з виправлення прикусу.

Переваги лікування каппами в нашій клініці:

 • Капи Інвізілайн практично непомітні у роті пацієнта
 • Надягання та зняття каппи легко виконується у зручний для пацієнта час (наприклад, для чищення зубів або під час прийому їжі)
 • Висопрофесійний індивідуальний підхід сертифікованих спеціалістів по системі Інвізілайн гарантується кожному пацієнту клініки Hellas Dental
 • Виготовлені каппи замінюються 1 раз на два-три тижні та не потребують спеціального догляду
 • Контроль та кооординація протягом ортодонтичного лікування здійснюється доктором-ортодонтом Hellas Dental.

Детальну інформацію щодо вартості лікування Ви можете отримати на нашому сайті в розділі «Послуги та ціни» або записавшись на прийом до клініки Hellas Dental за телефоном +38 048 734 00 43 або заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Коли можна обійтись без брекетів? Які альтернативи брекетам є? Багато наших пацієнтів цікавлять альтернативні способи виправлення прикусу без брекетів.

Випрямлення зубів без брекетів не завжди можливе. У деяких випадках брекети є єдиною ортодонтичною конструкцією, здатною надати результативну допомогу. Однак іноді це можливо:

 • Якщо потрібне виправлення положення лише одного або декількох зубів, наприклад, неправильно розташованих іклів.
 • Вирівнювання зубів без брекетів можливе за невеликого відхилення від норми.

Трейнери

За незначних порушень випрямити зуби без брекетів можна за допомогою трейнерів. Це багатофункціональний ортодонтичний апарат, що віддалено нагадує каппи для зубів. Використання трейнерів не обмежене віком пацієнта та чудово підходить для дітей та дорослих. На відміну від брекетів вони мають досить помірну вартість.

Серед переваг цієї системи слід назвати:

 • можливість самостійного встановлення в домашніх умовах;
 • досить комфортне та безболісне виправлення положення зубів.

Тому якщо у вас незначне порушення прикусу, і ви задумалися про те, як вирівняти зуби без брекетів, можна сміливо вибирати трейнери. Для цього не потрібно якихось особливих показань та попередньої підготовки.

Є у цього ортодонтичного апарату і кілька недоліків. Насамперед, це дуже тривале лікування. Виправлення положення зубів проходить у три етапи, кожен з яких триває щонайменше півроку. На першому рекомендується носіння м’яких трейнерів, які не доставляють сильного дискомфорту і немов готують зуби до змін. Справжнє виправлення починається на другому етапі, під час носіння жорсткіших трейнерів. На кінцевій стадії застосовуються ретейнери – конструкції, що встановлюються на піднебінну частину порожнини рота.

Елайнери

Ще одна альтернатива брекетам – це елайнери чи капи. Ця ортодонтична конструкція із силікону повторює контури зубного ряду. Діє вона за принципом брекетів – завдяки тривалому носінню допомагає виправити прикус. На відміну від стандартних систем, вирівняти криві зуби можна без дискомфорту та хворобливих відчуттів. Прозорі капи зовсім непомітні, їх можна знімати для того, щоб пообідати чи почистити зуби, тому в меню немає жодних обмежень. Апарат можна знімати та встановлювати самостійно, тому виправлення прикусу можна контролювати самостійно без частого відвідування стоматологічної клініки.

Однак виправити криві зуби без брекетів за допомогою елайнерів можливо лише в тому випадку, якщо не виявлено серйозних зубощелепних аномалій. Наприклад, якщо викривлений один або кілька зубів, то від лікування можна очікувати позитивного результату. Однак у цієї технології є й недоліки:

 • Елайнери виготовляються індивідуально й процес виготовлення може вимагати певного часу.
 • Вартість лікування, як правило, вища за вартість брекетів.
 • У процесі вирівнювання зубного ряду каппами можуть виникати незручні ситуації. Наприклад, капи необхідно знімати перед їдою, що дуже незручно в кафе чи ресторані.
 • Важко виправити серйозні дефекти.
Хто робить
photo ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.