пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Видалення молочних зубів picture

Як відбувається видалення молочних зубів у дітей

Перші зуби малюки починають втрачати в 5-6 років, й триватиме цей процес понад 12 місяців. Природою задумано те, що це відбувається без стороннього втручання. Нові зуби при зростанні безболісно виштовхують молочні. Це не викликає дискомфорту чи обмежень. Але не завжди це відбувається так гладко та швидко. Видалити зуб у дитини можуть спонукати біль та незручності. Деколи молочний зуб занадто добре укорінюється й в процесі зростання нового зуба він довго хитатиметься та не випадатиме.

Набагато швидше та простіше виконати видалення зубів у дітей, щоб уникнути подальшого дискомфорту та ризику розвитку інфекційних захворювань у ротовій порожнині.

Додаткові показання до виривання молочних зубів:

  • Ризик розвитку пульпіту чи періодонтиту;
  • Неправильне зростання нового зуба;
  • Надмірна рухливість молочного зуба;
  • Сильне руйнування зубного ряду карієсом.

Тільки спеціалісти можуть створити для дитини у стоматологічному кабінеті максимально комфортні умови. А досвідчені лікарі-стоматологи подбають про безболісне видалення зубів.

Для батьків дуже важливо своєчасно возити дітей до стоматолога, щоб завжди контролювати ситуацію та вчасно надавати допомогу. Один із найчастіших приводів відвідування стоматологічної клініки в дитинстві – це необхідність вирвати молочний зуб. Хтось із дорослих намагається дочекатися, поки це станеться само собою. А хтось за перших ознак призначає видалення молочних зубів у фахівця дантиста.

Чому важливо довіритися спеціалістам Hellas Dental при видаленні молочних зубів

В Одесі працює сучасна клініка Hellas Dental, куди батьки можуть звернутися за кваліфікованою та професійною допомогою для своїх дітей. До послуги входить весь комплекс дитячої та дорослої стоматології, що виявляється на сучасному обладнанні. З лояльною вартістю можна ознайомитись на сайті. А при необхідності можна уточнити інформацію, що цікавить у менеджера за телефоном.

Звернення до досвідчених стоматологів дозволяє дитині уникнути будь-якого дискомфорту. Досвідчені анестезіологи використовують лише сертифіковані та перевірені препарати для нейтралізації больових відчуттів. У комфортному стоматологічному кріслі дитина почуватиметься наче в домашніх умовах. Це дозволить лікарям виконати видалення молочних зубів за короткий час.

Хто робить
photo ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.