пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Vector-терапія picture

Vector терапія у стоматології

Система Vector Paro є винаходом лідера світового стоматологічного ринку – німецької компанії Durr Dental. Апарат Вектор дає можливість лікувати пародонтит, гінгівіт, видаляти зубні відкладення та полірувати поверхню зубів, не завдаючи пацієнту болю. З Vector ефективність лікування хвороб ясен та видалення зубних відкладень підвищується у кілька разів. Позитивний результат можна побачити вже за кілька днів.

Процедура оздоровлення ясен за допомогою системи Vector триває від однієї години до двох і мало відрізняється від рядового візиту до стоматолога. Обробка кожного зуба здійснюється за допомогою спеціальних насадок.

Причини виникнення та симптоми прояву

Найчастіше ця стоматологічна хвороба виникає з таких причин:

 • Недостатня гігієна ротової порожнини;
 • Порушення обміну речовин та гормональні збої в організмі;
 • Травмування ясен при жуванні їжі;
 • Неправильний прикус чи викривлення зубів;
 • Скупчення зубного нальоту та запальний процес з цієї причини.

Стоматологи вказують на те, що пародонтит може розвиватися у ротовій порожнині тривалий час (від кількох тижнів до року). Тому не завжди вдається вчасно помітити проблему. На першій стадії можна помітити лише незначний запальний процес та розширення пародонтальної кишені. Лише на другій стадії виникає гіперчутливість зубів, хворобливі відчуття та набряки. Може підніматися температура та розвиватися головний біль.

Головна особливість апарату Вектор полягає в тому, що його ультразвукові коливання спрямовані строго паралельно поверхні зуба, що дає можливість очищення зубного кореня вщент, можливість впливу на важкодоступні місця, уникаючи пошкоджень поверхні кореня і м’яких тканин, відсутність необхідності прийому знеболювальних засобів після процедури, швидке відновлення після лікування.

Протягом двох тижнів після процедури пацієнт здійснює повторний візит до стоматолога з метою контролю процесу одужання.

Для ефективного збереження результатів лікування рекомендується ретельне дотримання профілактичних заходів з гігієни порожнини рота.

Зрештою після лікування ясен апаратом Вектор:

 • зміцнюються тканини ясен
 • зменшується або повністю зникає патологічна рухливість зубів
 • уповільнюється утворення зубних відкладень.

Увага! Спеціальна ціна на один сенанс vector-терапії – всього 1800 гривень!

Лікування пародонтиту апаратом VECTOR

Пародонтологія – це розділ стоматології, в основі якого знаходиться вивчення та лікування пародонтиту. Це захворювання м’яких тканин біля зубів. До них відносять не тільки ясна, а й піднебіння. Якщо вчасно не розпочати курс лікування, можна зіткнутися з неприємностями: болями, запальним процесом, труднощами при пережовуванні їжі. На запущених стадіях ця стоматологічна хвороба призводить навіть до випадання зубів. Тому пропонуємо ознайомитися з особливостями пародонтиту, його симптомами та методами лікування.

Як лікується пародонтит за допомогою препарату VECTOR

Стоматологічний препарат «Вектор» використовується для ультразвукового впливу на м’які тканини біля зубів та зубоясенної кишені. За допомогою ультразвуку відбувається очищення від нальоту, скам’янілостей. Для очищення використовується спеціальний антисептичний склад із використанням гідроксиапатиту. Це сприяє швидкому загоєнню ясен та комплексному очищенню м’яких тканин.

Для успішного лікування пародонтиту найчастіше достатньо однієї процедури тривалістю від 40 хвилин до 2-х годин.

Переваги методики

 • Немає ризику травмування ясен та зубів під час виконання процедури;
 • Безболісність;
 • Повне знезараження та видалення нальоту, всіляких відкладень;
 • Можливість профілактичного використання.

учасне обладнання дозволяє без болю та ризику отримання травм обробити м’які тканини та біля зубні кишені від залишків їжі, бактерій та скам’янілостей.

Хто робить
photo БЕЗЛЕПКІН ІВАН ПАВЛОВИЧ
БЕЗЛЕПКІН ІВАН ПАВЛОВИЧ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.