пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Терапевтична стоматологія фото

Терапевтична стоматологія в Hellas Dental

Серед завдань терапевтичної стоматології – попередження, діагностика та лікування захворювань зубів, анатомічних патологій зубочелюстного апарату і слизових оболонок ротової порожнини, усунення наслідків отриманих травм, протезування різними методами та лікування інфекційних захворювань.

Клініка Hellas Dental має все необхідне обладнання для діагностики та лікування захворювань ротової порожнини, а наші лікарі, постійно проходять курси й тренінги, здатні надати будь-яку допомогу в лікуванні стоматологічних захворювань. Тому якщо у Вас ниє зуб, Ви помітили, що у Вашої дитини потемніли або кришаться зуби, не відкладайте візит, зверніться до нас за телефоном +38 048 734 00 43 або залиште заявку на сайті! Наш адміністратор неодмінно зв’яжеться з Вами.

Види терапії в стоматології

Терапевтична стоматологія об’єднує кілька розділів:

  • Терапевтична стоматологія. Це один з основних розділів стоматології і його завданнями є лікування зубів з каріозними й іншими ушкодженнями, а також лікування слизових оболонок без застосування хірургічних методів. Процедури терапевтичної стоматології спрямовані, в тому числі на лікування тканин пародонту та здатні запобігти випаданню зубів в результаті пародонтозу. Крім того, в цей розділ стоматології включені методи лікування стоматитів різної природи, хейлітів, та глоситів. Значна частина терапевтичної стоматології присвячена розробці профілактичних, гігієнічних процедур й оздоровлення порожнини рота методами професійного чищення та відбілювання. Плями на зубах, відколовся шматочок зуба, чому чорніють зуби – такі проблеми найчастіше приводять пацієнтів до стоматолога-терапевта. Швидше за все, для виявлення проблеми потрібно первинний огляд стоматолога та ряд діагностичних процедур, після чого пацієнтові буде призначено відповідне лікування.
  • На жаль, не завжди, коли ниє зуб, терапевтична стоматологія здатна допомогти. Іноді причиною болю під зубом є запущений глибокий карієс, який призвів до запалення м’яких тканин і вимагає вилучення тканин пульпи. Ця процедура передбачає чистку каналів, а також ретельне пломбування. Якщо присутнє запалення зуба і причина цього запалення – глибокий карієс, то альтернативи немає. Застосування методів лікування зубних каналів і способи їх пломбування вивчаються ендодонтією – одним з розділів терапевтичної стоматології.
  • Серед розділів хірургічної стоматології один з тих, що найбільш швидко розвивається – імплантологія, повністю присвячена відновленню втрачених зубів.
  • Якщо є запалення зуба і біль в зубі стає нестерпним, то візит до стоматолога відбудеться обов’язково, проте деякі особливо терплячі пацієнти, відтягуючи цей візит, можуть дочекатися того, що врятувати вражений зуб вже буде неможливо. У цьому випадку відновити первісний стан зубів допоможе ортопедична стоматологія, пов’язана з імплантологією найтіснішим чином.
  • Одним з розділів, що найбільш швидко розвивається в стоматології – естетична стоматологія – вивчає методи відновлення та поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Серед методів, що виникли порівняно недавно, здатних радикально змінити посмішку пацієнта та подарувати йому красиві зуби – ультразвукова чистка, художня реставрація, установка вінірів та люмінірів.
  • Не секрет, що дитячий організм вимагає особливого підходу до профілактики, діагностики та лікування, тому хворобами та лікуванням захворювань ротової порожнини у дітей займається спеціальний розділ – дитяча стоматологія. Якщо в Вашого малюка дуже болить зуб, не відкладайте візит до цього фахівця ні в якому разі!
  • Розділ стоматології, що займається вивченням та лікуванням травматичних уражень щелепно-лицьового апарату, розробкою методів надання допомоги пораненим з травмами лицевої ділянки називається військова стоматологія.

Терапевтична стоматологія (лікування карієсу, пульпіту)

Коли виникає потреба в проведенні якісного лікування зубів, краще за все довірити таку задачу фахівцям клініки Hellas Dental в Одесі. Кваліфіковані стоматологи виконують лікування дентальних проблем відповідно до світових стандартів з використанням кофердама та мікроскопа. Терапевти клініки спеціалізуються на лікуванні «мікро», через що за допомогою використання складної оптики вдається максимально точно видалити тільки ушкоджені тканини та відновити форму зуба.

Методика роботи стоматолога – терапевта

Відразу після звернення до лікаря стоматолога пацієнт може розраховувати на ретельний огляд, після якого призначається діагностика стану порожнини рота. На основі отриманої інформації КЛКТ йде черга складання плану лікування.

В залежності від проблеми терапевт приймається за лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту. Також фахівець надає дієву допомогу при травмах зубів. Якщо потрібно поліпшити зовнішній вигляд зубів, може бути здійснена естетична реставрація.

При необхідності настає черга підготовки зубів для подальшого протезування. Після закінчення лікувальних заходів стоматологом призначається проходження профілактичних оглядів на регулярній основі.

Ключові особливості лікувальних процедур

Коли лікарем розроблений індивідуальний план лікування на основі даних, отриманих в ході діагностики, перед початком процедури в обов’язковому порядку використовується анестезія. Далі йде кілька важливих етапів:

  • виконується ізоляція зубів шляхом використання коффердама;
  • підбираються пломбувальні матеріали останнього покоління;
  • робота здійснюється за допомогою дентального мікроскопа.

Такий порядок виконання лікувальних заходів гарантовано приводить до отримання бездоганного результату. Подарувати собі можливість мати гарну посмішку вийде, якщо попередньо записатися на прийом до стоматолога.

Хто робить
Фото ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.