пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Стоматологічна допомога особливим дітям picture

Стоматологічна допомога дітям із церебральним паралічем (ДЦП)

До початку лікування пацієнтів із ДЦП нами ретельно вивчається ступінь прояву основного захворювання, оскільки від нього значною мірою залежить вибір тактики надання стоматологічної допомоги. При незначних проявах ДЦП вибирається тактика лікування із застосуванням місцевої анестезії, у разі ризику нанесення травми під час проведення процедур наш лікар рекомендуватиме повну седацію. Зрозуміло, перед лікуванням із застосуванням загального наркозу будуть проведені консультації та отримані рекомендації кваліфікованого анестезіолога.

Стоматологічна допомога дітям із синдромом Дауна

Дитячі стоматологи Hellas Dental добре знайомі з особливостями розвитку зубощелепної системи «сонячних дітей»:

 • порушеннями послідовності прорізування зубів та їх скупченістю
 • випадками пізнього прорізування
 • звуженням верхньої щелепи та особливою будовою піднебіння
 • зниженим м’язовим тонусом

У таких пацієнтів нерідко множинні каріозні ураження, що вимагають невідкладного лікування.

На щастя, ці діти швидко входять у позитивний контакт із лікарями та, як правило, мають досить низький поріг чутливості. Якщо під час лікування поруч із такою дитиною перебуває хтось із близьких, більшість процедур сприймаються нею спокійно із застосуванням лише місцевої анестезії.

Стоматологічна допомога дітям з епілепсією

Найчастіше діти, які страждають на епілепсію, потребують допомоги, пов’язаної з відновленням зубів, зруйнованих в результаті ударів або падінь, а також зубів, стертих через судоми.

Найперше, що з’ясує лікар до початку лікування такого пацієнта – це фактори, які провокують напад хвороби. Тільки після їх визначення буде обрано тактику та складено план лікування, а метод знеболювання буде рекомендований анестезіологом у кожному конкретному випадку.

Стоматологічна допомога дітям із розладами аутистичного спектру

Ми дуже добре знаємо про підвищену тактильну чутливість дітей з РАС (розладами аутистичного спектру), тому особливу увагу приділяємо підготовчому етапу лікування. На цьому етапі розробляється тактика спілкування з дитиною, виявляються фактори, які провокують розлад поведінки та виводять її з рівноваги. Ми знаємо, як складно батькам підтримувати гігієну ротової порожнини дитини на належному рівні та розуміємо, наскільки негативною може виявитися її реакція на візит до стоматолога. У зв’язку з цим найчастіше ми рекомендуємо таким дітям застосування повної седації.

Детальну інформацію щодо вартості лікування Ви можете отримати, записавшись на прийом до клініки Hellas Dental за телефоном +38 048 734 00 43 або заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Найбільшу увагу лікарі Hellas Dental приділяють дітям з особливостями розвитку. За роки роботи клініки ми накопичили величезний досвід надання стоматологічної допомоги маленьким пацієнтам з інвалідністю.

Ми маємо все необхідне обладнання та застосовуємо найсучасніші методології для лікування захворювань порожнини рота дітей, які страждають:

 • дитячим церебральним паралічем та іншими органічними ураженнями центральної нервової системи
 • затримками психічного розвитку
 • епілепсією
 • різними видами гіперчутливості та алергічними розладами.

Лікарі нашої клініки успішно знаходять підхід до дітей з:

 • синдромом дефіциту уваги та гіперактивністю
 • синдромом Дауна
 • розладами аутистичного спектру.

Перед початком лікування ми вивчаємо історію хвороби дитини, ретельно плануємо час процедур для того, щоб провести їх у періоди ремісії або декомпенсації основного захворювання, коли відсутній або мінімальний ризик його загострення. До початку лікування в обов’язковому порядку проводяться консультації з анестезіологом та реаніматологом, а при необхідності – з лікарем, який веде дитину за основним захворюванням. Ми знаємо, наскільки потрібна особлива увага особливим пацієнтам, тому найпильнішу увагу приділяємо їх комфорту. Приміщення клініки легко доступне для дітей з обмеженими можливостями, у тому числі й для тих, хто пересувається на візку, а наші фахівці готові узгодити спеціальний розклад прийому для особливих пацієнтів.

Хто робить
photo ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.