пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Навіщо потрібна реставрація молочних зубів?

Досі є дорослі, яким здається, що відновлювати зубки дитині немає потреби. Вони все одно повинні випасти, тоді навіщо потрібна реставрація молочних зубів? Так, тимчасові одиниці змінюються постійними, але в строго відведений для цього період. Цілком зубні ряди оновлюються лише до 13-14 років. До моменту, поки не сформується та не проріжеться постійна одиниця, її молочний заступник повинен залишатися на місці та брати участь у жуванні та артикуляції.

Реставрація передніх зубів у дітей – найпоширеніша послуга

Дитяча емаль тонка та більш піддатлива для впливу шкідливих бактерій. Малята часто гризуть олівці, нечищені горіхи, льодяники. Внаслідок експериментів на коронках утворюються сколи. Окрема історія – зламані зуби внаслідок падінь, зіткнень, ударів під час активних ігор. В Одесі лікування травм молочних та постійних зубів популярне у період канікул для молодших школярів. Цілий рік наводять дітей, які займаються активними видами спорту.

Лікування зубів дитини – це не тільки пломбування та видалення. Грамотно та красиво відновити пошкоджену коронку – важливе завдання дитячого дантиста. Реставрація передніх зубів у дітей проводиться у випадках:

 • руйнування до 40% зуба – композит; понад 40% – коронка;
 • якщо скололась емаль чи дентин;
 • у разі втрати одиниці до фізіологічного терміну випадання;
 • наявність дефектів посмішки (щілини, негарний відтінок емалі).

Наші дитячі стоматологи чудово розуміють важливу річ: дітям важливо мати здорову та гарну посмішку. Діти та підлітки тонко відчувають важливість своєї привабливості для оточуючих. В Одесі ще є консервативні батьки, але ставатиме дедалі більше сімей, де реставрація молочних зубів сприймається як необхідна частина лікування. Згодом зуби змінюються на постійні, але в цей період дитина повинна відчувати, що вона красива. Також відновлення одиниць покаже малюкові важливість його здоров’я, в нужденному він сам сам піклуватиметься про своєчасне везіння до стоматолога. Ми розповідаємо дітям, що кожен зуб важливий, а вони повинні добре доглядати зуби, правильно їх чистити та берегти від травм.

Методи відновлення зубів дитині

Що може запропонувати дитячий стоматолог Hellas Dental Kids в Одесі?

Залежно від клінічної ситуації обираємо метод лікування:

 • пломбування композитами різців, іклів та премолярів (склоіномірний цемент, композитні матеріали);
 • цирконієві коронки на фронтальні зуби (при руйнуванні понад 50%)
 • коронки на молочні зуби – з металу, металокераміки, Strip-коронки.

Будь-яке протезування передбачає, що попередньо буде усунуто всі вогнища карієсу, проведено лікування пульпіту молочних зубів.

Запишіться на прийом до Hellas Dental Kids

Наші дитячі стоматологи працюють з різними дітьми і знаходять підхід навіть до непосидючих і тривожних малюків. Пропоновані алгоритми лікування та матеріали абсолютно безпечні та дозволять дитині в майбутньому отримати гарну та здорову посмішку з постійними зубками. У нас доброзичлива та комфортна атмосфера. Записатися на прийом можна телефоном або на сайті через форму зворотного дзвінка.

Реставрація молочних зубів: запорука гарної та здорової посмішки

Постійні зубки у дітей розвиваються правильно, якщо їх попередники залишалися здоровими та виконували свою функцію весь відведений період. Реставрація молочних зубів – важливий терапевтичний захід, що дозволяє запобігти:

 • порушення прикусу,
 • передчасне стирання емалі,
 • некоректне жувальне навантаження на окремі одиниці,
 • порушення мови та дикції,
 • ускладнення прорізування постійних зубів,
 • біль.

 

Hellas Dental Kids – детская стоматология в Одессе, предлагающая современные решения для малышей, подростков и их родителей.

Хто робить
photo ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.