пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Ремінералізація зубів у дітей picture

Як відбувається відновлення емалі зубів дітям?

Мінеральне відновлення емалі має проводитись у клініці кваліфікованим лікарем-стоматологом. Тільки в цьому випадку процедура буде ефективною та повністю безпечною.

Для штучного відновлення емалі застосовуються дві групи препаратів: що містять фтор, та препарати, в яких фтор не міститься. Зазвичай препарати другої групи застосовуються для закріплення ефекту ремінералізації після застосування препаратів першої групи.

Залежно від способу застосування препарату він або наноситься спеціальним пензликом, наприклад, при покритті зубів фторлаком, або використовуються попередньо виготовлені капи, наповнені гелем. Глибоке фторування виконується за допомогою двофакторного гелю, компоненти якого утворюють міцну плівку на поверхні емалі.

Ремінералізація молочних зубів в Одесі

Клініка Hellas Dental має все необхідне обладнання та найсучасніші матеріали для проведення цієї процедури, а кваліфіковані лікарі завжди зможуть відновити емаль зуба або виконати глибоке фторування, також слід особливо підкреслити, що ремінералізація зубів є дуже ефективною профілактичною процедурою, що дозволяє суттєво знизити ймовірність початку патологічних процесів на поверхні емалі зубів, абсолютно неефективна при запущеному карієсі! В цьому випадку візит до стоматолога відкладати в жодному разі не можна!

Будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку на нашому сайті або зателефонуйте за номером +38 048 734 00 43.

Серед наших пацієнтів зустрічаються ті, хто скаржиться на високу чутливість зубів під час прийому гарячої та холодної їжі або опинившись на холоді. Найчастіше причиною цієї підвищеної чутливості є демінералізація. Що ж стоїть за цим терміном?

Справа в тому, що на перший погляд непроникна зубна емаль насправді має пористу структуру, яка дозволяє насичувати її необхідними мінералами. Однак така будова емалі дозволяє з часом також виводити з неї ці мінерали, тобто демінералізувати зубну тканину. Результатом демінералізації є руйнування тканини зуба та початок каріозного процесу. Здоровий організм здатний самостійно виробляти насичення мінералами зубів, і може самостійно відновити емаль зуба, але якщо людина не повністю здорова, то в роті порушується кислотно-лужний баланс і заповнення втрачених мінералів не відбувається. І тут потрібна штучна ремінералізація зубної емалі, тобто відновлення емалі зубів з допомогою сучасних матеріалів.

Крім того, що ця процедура дозволяє відновити емаль зуба, вона повністю безпечна і може застосовуватися навіть дітям, починаючи з шестирічного віку з профілактичною метою. Внаслідок її проведення:

  • зубна емаль буде надійно захищена від агресивного впливу внаслідок підвищеної кислотності
  • буде значно знижена або навіть повністю усунена підвищена чутливість до кислої чи солодкої їжі, гарячих та холодних напоїв
  • буде різко знижено можливість розвитку каріозних процесів.

Необхідно особливо наголосити на необхідності ремінералізації зубів після лікування брекетами або виконання відбілювання.

Хто робить
photo ОСАДЧА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ОСАДЧА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.