пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Професійна гігієна порожнини рота фото

Гігієна порожнини рота

Багато досліджень з усією переконливістю доводять, що більшість запальних процесів у ротовій порожнині викликаються зубним нальотом, що утворюється внаслідок недостатньо якісної гігієни. Саме тому стоматологи так часто нагадують про те, наскільки важливо ретельно очищати зуби від зубного нальоту дорослим і наскільки важлива гігієна порожнини рота у дитини.

Нагромаджуючись, м’який зубний наліт під впливом мікрофлори перетворюється на твердий камінь й поширюється по поверхні зуба. Насамперед зубний камінь утворюється над яснами, руйнуючи поглиблення між яснами та поверхнею зуба — так звану ясенну борозну. Поширюючись нижче поверхнею зуба він інтенсивно руйнує періодонт — тканини, які утримують зуб у кістці щелепи. З’являється та поглиблюється спочатку ясенний, а потім й у кістковій кишені – порожнини між зубом і яснами, між зубом і кісткою. Результатом може бути втрата зуба, часом навіть не порушеного карієсом.

Запобігти розвитку подій за таким сценарієм покликаний професійний догляд за ротовою порожниною — комплекс процедур, спрямованих на видалення зубного нальоту, що утворився, сучасними стоматологічними засобами.

Клініка Hellas Dental гарантує, що під час цієї вкрай важливої для здоров’я зубів процедури буде виконано кожен із обов’язкових етапів чищення:

видалення м’якого нальоту

  • чищення зубів за допомогою ультразвуку
  • полірування зубів спеціальними валиками
  • відбілювання зубів
  • обробка поверхні зубів штрипсами
  • насичення киснем
  • обробка лаком, що містить фториди

У нашій клініці за жодних обставин для чищення не будуть використані содовмісні склади, а застосовуватиметься препарат KaVO PROPHYpearls, спеціально розроблений у Німеччині для чищення і не ушкоджує зубну емаль.

Крім того, під час проведення процедури буде виконано комплексний консультаційний огляд із застосуванням дентальної камери та надано докладні рекомендації стоматолога.

Професійна гігієна ротової порожнини у дитини

Правильний догляд за зубами дитини передбачає як комплекс повсякденних заходів щодо догляду за молочними зубами, так і періодичне відвідування стоматолога для виконання заходів професійної гігієни.

У ході виконання цих процедур лікар видалить м’який та твердий наліт, при необхідності герметизує фісури та надасть докладні рекомендації щодо підбору зубної пасти, ступеня жорсткості щітки в залежності від індивідуальних особливостей дитини, розповість, як правильно чистити зуби. При необхідності лікар зачепить таку важливу тему, як догляд за зубами з брекетами.

Важливість таких візитів складно переоцінити — адже здоров’я зубів та й усього організму дорослої людини значною мірою залежить від ставлення до здоров’я та гігієни тимчасових зубів у його дитинстві.

На жаль, мало хто знає, що порожнина рота у дитини має суттєві відмінності від ротової порожнини дорослої людини, а гігієна зубів у дітей — суттєві відмінності від дорослої гігієни. Зрозуміти ці відмінності та надати найвищу кваліфіковану допомогу Вам допоможуть стоматологи клініки Hellas Dental, до яких можна записатися на прийом на нашому сайті, або зателефонувавши за номером +38 048 734 00 43.

Професійна гігієна ротової порожнини

На сьогоднішній день саме професійне чищення зубів допомагає не лише примножити красу посмішки, а й допомогти уникнути багатьох проблем у ротовій порожнині. Стоматологи клініки Hellas Dental здатні виконати професійну гігієну на високому рівні при мінімальній витраті часу в комфортних умовах для кожного пацієнта.

Важливість проведення якісного чищення зубів

У сучасному мегаполісі жителі віддають перевагу вживанню фастфуду, міцної кави, та часто навіть не мають часу приділити належну увагу гігієні порожнині рота після їжі. Тому доцільно час від часу відвідувати стоматологічний кабінет для здійснення професійного чищення зубів.

Такий комплекс процедур допомагає досягти видимого результату:

  • усунути наліт та камінь з емалі;;
  • прибрати плями, що виникли внаслідок харчових барвників чи поганих звичок;
  • відновити природний колір зубів;
  • повернути гладкість зубної емалі.

Також вдається значно зміцнити емаль, знизити ризик розвитку запального процесу у тканинах пародонту. Додатково досягається чудова свіжість дихання.

Особливості виконання професійної гігієни

В одеській клініці Hellas Dental профгігієну проводять кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, які мають правильну методику здійснення корисної процедури. Підбір засобів та матеріалів ними проводиться в індивідуальному порядку на основі попереднього огляду ротової порожнини пацієнта та з урахуванням усіх особливостей зубів. Усі дії виконуються на сучасному швейцарському устаткуванні, що дозволяє підібрати оптимальну методику із трьох можливих варіантів. У тому випадку, якщо є страх перед процедурою, профгігієна може бути проведена в седації для забезпечення пацієнту максимального комфорту.

Хто робить
Фото ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.