пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Ортодонтія фото

Методи виправлення прикусу

Сучасна стоматологія пропонує кілька методів лікування прикусу, здатних з успіхом вирішити проблему і в залежності від складності випадку лікар-ортодонт підбере відповідні брекети, трейнери, елайнери або капи. В окремих випадках лікування взагалі може обмежитися лише виконанням комплексу профілактичних вправ.

Установка брекетів, мабуть, сьогодні – найбільш популярний метод виправлення ортодонтичних аномалій. Велика розмаїтість матеріалів для виготовлення брекетів дозволяє запропонувати ефективне лікування пацієнтам з практично будь-якими фінансовими можливостями та будь-якими естетичними запитами. Серед таких матеріалів – як недорога хірургічна сталь, так і кераміка, штучні прозорі сапфіри або дорогоцінні метали. Кваліфікований стоматолог-ортодонт запропонує пацієнтові найбільш відповідну для його випадку сучасну брекет-систему, здатну в максимально короткі терміни забезпечити зміну прикусу.

Крім брекетів, існують і інші популярні методи виправлення прикусу без видалення, наприклад, трейнери та елайнери (капи). Підібрати найбільш вподобаний з них Вам допоможуть фахівці Hellas Dental.

Виправлення прикусу у клініці Hellas Dental

Прийом пацієнтів з приводу лікування патологій прикусу в нашій клініці веде лікар вищої категорії, член Американської асоціації ортодонтів (American association of orthodontists) лікар-ортодонт Раух Альшалалда. За плечима лікаря Рауха – 15 років досвіду в ортодонтії та понад 15000 вдячних пацієнтів.

Сьогодні ціни на виправлення прикусу в Одесі цілком доступні для більшості пацієнтів, тому не відкладайте візит до нашої клініки і запишіться на прийом по телефону +38 048 734 00 43, або скористайтеся формою зворотного зв’язку на нашому сайті.

Лікування неправильного прикусу в стоматології

Всупереч розхожій думці про те, що вирівнювання прикусу можливо лише в підлітковому віці, сьогодні лікарі-стоматологи з успіхом застосовують сучасні ортодонтичні методи для лікування дорослих пацієнтів та усунення у них викривлення зубного ряду.

На жаль, також все ще поширена думка про те, що приводом для відвідування стоматолога може бути лише гострий зубний біль, але аж ніяк не такі «дрібниці», як неправильний прикус (неправильне положення зубів). Водночас наслідком наявності зубощелепних аномалій можуть бути численні порушення, що стосуються:

  • неправильного розподілу навантаження на окремі зуби і їх підвищеної стертості
  • виникнення проблем з дикцією
  • несправності ортопедичних конструкцій
  • головного болю
  • виникнення естетичних проблем, таких як поява зморшок та складок.

Як правило, звичайний пацієнт не завжди здатний сам собі поставити правильний діагноз, тому при найменших підозрах на неправильний прикус слід звернутися до кваліфікованого стоматолога. Більш того, це слід зробити навіть в тому випадку, коли видимих ортодонтичних проблем немає.

Ортодонтія (виправлення прикусу): брекети, капи

Коли є необхідність для виправлення прикусу, здійснити такий захід цілком можливо в стоматологічній клініці Hellas Dental, яка має відмінну репутацію. Досвідчені лікарі – ортодонти, що працюють тут, є кваліфікованими фахівцями в мікроестетиці, допомагають кожному пацієнтові отримати бездоганну посмішку.

Доцільність прийняття заходів з виправлення прикусу

Наявність неправильного прикусу та нерівних зубів є не тільки естетичною проблемою, але й ще може завдати шкоду здоров’ю. Коли спостерігається скупченість зубів та інші супутні неприємності, пов’язані з прикусом, такий стан справ сильно ускладнює можливість виконання якісної гігієни ротової порожнини. Саме у зв’язку з цим істотно підвищується ризик виникнення карієсу та запальних захворювань ясен. Порушення прикусу та аномальне розташування зубного ряду призводить до того, що зуби швидше стираються.

При цьому саме нерівні зуби часто виступають справжньою причиною головних болів, присутності больового відчуття в області нижньощелепного суглоба. Тому неправильний прикус і аномальну форму зубів слід виправляти у грамотного фахівця пацієнтам будь-якого віку.

Поширені способи виправлення прикусу

Сьогодні сучасна стоматологія налічує кілька методів, що сприяють виправленню проблем з прикусом. Серед найпопулярніших способів можна вибрати:

  • Брекет – системи (вестибулярні, лінгвальні);
  • Елайнери. (Прозорі капи)

З огляду на те, що ортодонти клініки Hellas Dental є майстрами в мікроестетиці, їм під силу легко встановити металеві, керамічні, сапфірові брекет – системи та виправити прикус на елайнери Invisalign.

Хто робить
Фото ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.