пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Переваги лікування зубів у дітей за допомогою дентального мікроскопа

Застосування медичного оптичного приладу дозволяє лікареві уважно розглянути стан тканин зуба.

  • Під контролем мікроскопа можна виконати більш ретельне відділення тканин з патологією від здорових.
  • Лікування зубів дітям під мікроскопом виходить щадним.
  • Знижується потреба у рентгенівських знімках.
  • Це дозволяє зберегти та вилікувати зуби, які у звичайній ситуації підлягали б видаленню.
  • Препарування під коронку виходить точнішим.

Наша дитяча стоматологічна клініка у місті Одеса орієнтована на запобігання та профілактику розвитку хвороб порожнини рота у дітей. Лікарі застосовують мікроскоп, щоб обстежити зуби дитини на виявлення карієсу у стадії «білої плями», тріщин і сколів, а також прихованих вогнищ ураження зубної емалі та дентину в раніше пломбованих одиницях. Лікуємо без болю, у комфортних кабінетах. Запишіться з дитиною на прийом зараз!

Дитяча стоматологія Hellas Dental Kids в Одесі має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для лікування та діагностики. Дентальний мікроскоп збільшує робочу область у 20 разів. Він дозволяє вивчити стан тканин зуба, кореневі канали та провести ювелірну роботу з очищення каріозної порожнини, видалення ураженої пульпи, а також для якісної установки пломби.

Лікування зубів під мікроскопом – це можливість виявити карієс на ранніх стадіях. Вчасно привівши дитину до дитячого стоматолога, ви зберігаєте шанс на лікування карієсу без бормашини. Запишіться на профілактичний огляд зараз!

Коли проводиться лікування зубів дітям під мікроскопом

У клініці Hellas Dental дентальний мікроскоп застосовується щодня. Для наших спеціалістів протокол його використання – це норма у щоденній роботі. Мікроскоп активно застосовується при терапевтичних, ендодонтичних, хірургічних, ортопедичних маніпуляціях.

Гаррі Кір, один із засновників стоматологічної мікроскопії, казав: «Ви можете вилікувати тільки те, що можете побачити»

Для дитини це означає, що лікар зможе виявити карієс, сколи або тріщини в емалі, навіть якщо вони непомітні неозброєному оку. Лікування зубів у дітей стає більш щадним – мікроскоп дозволяє детально побачити якість тканин зуба та акуратно прибрати тільки дійсно уражені ділянки.

  • Прихована поразка карієсом;

  • рятування від кіст і гранульом усередині каналів;

  • виявлення та вилучення осколків інструменту при повторному лікуванні.

Збільшення в 20 разів у поєднанні з яскравим освітленням порожнини зуба або ділянки ясен – це можливість для лікаря діяти з більшою точністю при видаленні пульпи, витяганні осколків або зуба, що неправильно прорізається. Під мікроскопом простіше обточити тонку дитячу емаль під коронку, не знявши зайвого. Використання оптичного обладнання дозволяє ретельно підготувати ротову порожнину під брекети для дітей та підлітків.

В Одесі дитячі стоматологи клініки Hellas Dental Kids користуються новітньою моделлю мікроскопа для ретельного огляду та лікування маленьких пацієнтів. Такий прилад незамінний, коли необхідно відпрепарувати та поставити коронки на молочні зуби.

Мікроскоп дозволяє ретельно обстежити канали з нестандартною будовою, а також провести тривимірну обтурацію (заповнення та герметизацію) канальної системи після видалення уражених тканин.

Скільки часу займає лікування зубів дітям під мікроскопом

Ендодонтичне лікування за допомогою мікроскопа може тривати 1,5-2 години. Для дітей це дуже великий проміжок часу. Малюки можуть висидіти в кріслі зубного лікаря максимум 30-40 хвилин. Якщо лікар пропонує вам альтернативне лікування, то використовувати оптику протягом усього відвідування недоцільно.

При складних випадках, або коли потрібно провести великий обсяг робіт, можуть запропонувати використовувати СЕДАЦІЮ чи НАРКОЗ. Маленький пацієнт спатиме поки лікар проведе ретельне лікування зубів дитини. Лікування зубів уві сні застосовують в Одесі для особливих діток, для підлітків з високим рівнем тривожності, схильністю до панічних атак.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.