пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Як відбувається лікування пульпіту молочних зубів?

У наших кабінетах малюкам зручно. Лікування зубів у дітей з пульпітом проводиться лише з анестетиками. Лікар попередньо знеболить місце, куди вводитиметься ін’єкцією основного препарату.

  • Одиниця розкривається за допомогою інструменту чи бормашини.
  • Внутрішня порожнина вичищається від уражених тканин.
  • Проводиться обробка антисептиками.
  • Ставиться тимчасова пломба. Якщо лікування пройшло успішно, пломбу змінюють на постійну.

Дитяча стоматологія Hellas Dental пропонує батькам оптимальні рішення для маленьких пацієнтів. Лікування зубів у дітей проводиться з мінімальним стресом та якісним результатом.

Записатися на прийом у місті Одеса можна за телефоном або заповнивши форму зворотного дзвінка на сайті. Наш адміністратор зв’яжеться з вами у зручний час для призначення консультації з фахівцем. Здійснюємо стоматологічну допомогу особливим дітям!

Молочні зуби повністю змінюються на постійні лише до 13-14 років. При цьому молочні мають більш слабку емаль, тому сильніше схильні до руйнівного впливу каріозних бактерій. Якщо батьки вчасно не стежили за станом зубів дитини або затягли з відвідуванням лікаря, доведеться проводити лікування пульпіту молочних зубів. Термін «пульпіт» означає, що запалення вразило пульпу. У ній багато нервових закінчень та судин, тому в гострій формі зубик стає болючим. Запобігти пульпіту допоможе регулярний огляд зубів у дітей спеціалістами Hellas Dental Kids.

Пульпіт не означає видалення молочного зуба!

Навіть якщо ви запустили карієс й інфекція перейшла на пульпу, це не означає, що лікування пульпіту молочних зубів в Одесі означає лише видалення. Сучасна дитяча стоматологія виходить із концепції збереження молочних зубів, якщо є можливість провести лікування. Показаннями до видалення можуть стати лише серйозні ускладнення:

  • раннє розсмоктування коренів;
  • множинні гнійні нориці;
  • ризик зараження крові та поширення інфекції.

На жаль, лікування зубів дитини на стадії пульпіту не дозволяє обійтися без свердління. Лікарі використовують якісну анестезію для маленьких пацієнтів, а також седацію та наркоз для особливих дітей та малюків із високою тривожністю. У нас є лікування зубів дітям уві сні.

Симптоми пульпіту у дітей

Запалення пульпи характеризується тим, що реакція на гаряче чи холодне виражена слабко. Однак, натискання на зуб завдаватиме дискомфорту. Дитина скаржиться на сильний, нападоподібний, різкий біль під час їди або ночами.

Важливо в найкоротший термін привести дитину до лікаря. Гостре запалення пульпи може перейти у хронічну форму. У дітей, у тимчасових та постійних зубах з несформованим корінням, частіше виявляється первинно-хронічний пульпіт. Це означає, що запальний процес відбувається без гострої стадії. У молочних зубах больова реакція менш виражена порівняно з незмінними. Хронічний пульпіт спостерігається:

  • при закритій порожнині дитячого зуба 39,5%;
  • при розкритій – 60,5%.

Тільки у 44% дітей хронічний пульпіт проявляється хворобливістю. За інших випадках проблема розвивається без симптомів. Зуб може не сигналити про проблему, якщо порожнина прихована від дратівливої дії. Наприклад, вона розташована у міжзубному просторі.

В Одесі дитячий стоматолог під час звернення обов’язково направить на попередню рентгенодіагностику. Це може бути як локальний знімок, так і ортопантограма всієї щелепи. Лікування пульпіту молочних зубів здійснюється лише на підставі результатів діагностики.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.