пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Лікування пародонтиту picture

Основні особливості пародонтиту

Пародонтитом є ураження навколозубних тканин, яке протягом деякого часу протікає за відсутності будь-яких болючих симптомів. Внаслідок атрофічних процесів у кістковій тканині шийки зубів оголюються, що у занедбаному стані призводить до різкої появи неприємних відчуттів.

Особливо часто така хвороба зустрічається у людей похилого віку та в осіб, які страждають на цукровий діабет, хронічні недуги внутрішніх органів або мають проблеми в роботі ендокринної системи. Проте ризик виникнення неприємного стоматологічного захворювання досить високий у тому разі, якщо регулярно не виконується якісна гігієна ротової порожнини.

Характерні симптоми захворювання

Безпосередньо на ранніх етапах пародонтиту людина не відчуває неприємного дискомфорту через те, що хвороба не має запального характеру. Тільки в процесі переходу захворювання в середню та тяжку стадію починають виникати:

  • біль при вживанні будь-якої їжі;
  • рухливість зубів;
  • відчутний свербіж;
  • клиноподібні дефекти.

Додатково відбувається збільшення глибини зубоясенних кишень. Тому потрібно негайне відвідування стоматологічної клініки, де під час ретельного огляду вдається виявити ступінь ураження пародонтитом.

З таким неприємним стоматологічним захворюванням, як пародонтит, зіштовхується близько 25% пацієнтів. Головною його підступністю є практично безсимптомний перебіг, після чого людина, яка нічого не підозрює, починає відчувати хворобливі відчуття, коли хвороба перетікає у важку стадію. Тільки своєчасні візити до стоматолога з профілактичною метою допоможуть виявити захворювання на початковому етапі, коли лікування буде максимально ефективним.

Лікування пародонтиту в Одесі

Якщо виникла підозра на ураження пародонтиту, необхідно терміново відвідати лікаря – пародонтолога, який огляне зуби та ясна, призначить проходження комп’ютерної діагностики. Саме в ході аналізів та отриманих знімків вдасться визначити ступінь руйнування кісткової тканини та винести вердикт щодо кожного ураженого зуба.

Потім обов’язковим етапом є виконання професійного чищення зубів, після чого призначається індивідуальне лікування. Грамотні лікарі клініки Hellas Dental в Одесі проведуть ретельний огляд, призначать комплекс процедур, спрямованих на порятунок від хворобливих відчуттів та здійснять хірургічне лікування в особливо занедбаних випадках.

Хто робить
photo ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
ЄВГЕНІЙ НІКОЛАОС АДАМІДІС
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.