пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Переваги лікування зубів дитини в Hellas Dental

Ми працюємо в Одесі вже понад 11 років. Наші дитячі стоматологи досконало володіють найпередовішими методами лікування та протезування зубів дитини. Комфортні умови, можливість лікування зубів дітям уві сні у поєднанні із сучасним обладнанням – це можливість підтримувати здоров’я ротової порожнини всій родині. Відвідувати зубного лікаря більше не страшно! Для вас найкращі матеріали, дитячі коронки та можливість прийти на прийом у зручний час. Телефонуйте зараз!

Сучасні методи дозволяють провести не тільки реставрацію, а й протезування, якщо зуб сильно зруйнувався. Коронки на молочні зуби підтримують здатність окремих одиниць приймати жувальне навантаження. Вони беруть участь у стимуляції тканин ясен та альвеолярного відростка, де розвиваються зачатки постійних зубів. Hellas Dental – дитяча стоматологія в Одесі, де лікарі дотримуються концепції збереження зубів дитини.

Що буде, якщо не ставити коронки на молочні зуби?

Лікування зубів у дітей часто ставить батьків перед вибором – а чи не позбутися проблемного зубика, якщо він все одно тимчасовий? На жаль, ще трапляються випадки, коли через небажання переплачувати дорослі наполягають на видаленні молочного зуба. Для дитини така невчасна втрата у майбутньому стане джерелом проблем із розвитком постійних рядів і, зокрема, молярів, які не мають попередників.

  • Молочні задають вектор прорізування постійним зубам. Рання втрата попередника у буквальному значенні позбавляє постійний зубик орієнтирів. Підвищується ризик прорізування поза дугою, або зубик може залишитися в кістці (стати ретинованим).
  • Щоб кісткова та зв’язувальна тканини розвивалися правильно, потрібне регулярне жувальне навантаження. За відсутності зубика її немає, тому тканини починають атрофуватись. Це призводить до недорозвинення щелеп.
  • Раннє видалення молочних зубів позначається на формуванні характеристик обличчя. Через зміщення щелеп ближче один до одного, прикус стає нижче.
  • Дитина неспроможна коректно розвивати дикцію.
  • Недостатнє пережовування їжі стає причиною проблем із ШКТ.
  • «Шістки», «сімки» та зуби мудрості не мають молочних аналогів. Вони будуть прорізатися ближче до зубів, що залишилися, стискаючи передні зуби і примушуючи їх скучуватися.

Своєчасно поставлені коронки на молочні зуби зроблять надалі непотрібними брекети для дітей та підлітків. В Одесі все більше батьків прагнуть зберегти дитячі зубки, щоби малюки могли красиво посміхатися і чітко говорити.

Як ставлять коронки на молочні зуби

Якщо картина така, що стіни зруйновані на 2/3 і реставрувати не вийде, виходом стане дитяча коронка на зуб. Цей метод застосовують не тільки за наслідків карієсу або пульпіту. Воно актуальне у випадках, коли потрібне лікування травм молочних та постійних зубів.

Дитячий стоматолог може використовувати тимчасові та постійні конструкції. Існують виробники, які випускають коронки на молочні зуби. Найпопулярніші компанії – NuSmile, 3M ESPE DENTAL. Є спеціалісти, які самостійно виготовляють коронки по зліпках, але в цьому випадку потрібно бути впевненим, що зуботехнік – реально професіонал високого рівня.

Лікування зубів у дітей із протезуванням у нашій клініці в Одесі проходить у кілька етапів і відрізняється від протоколу дорослих:

  • зуб повністю проліковується;
  • дитячі зуби не обточують, їхня емаль занадто тонка;
  • лікар підбирає коронку із готових комплектів.

На відміну від дорослих, сучасна установка коронок на молочні зуби проходить без зліпків, тривалого очікування та примірок.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.