пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Хірургія та Імплантація фото

Імпланти у стоматології

Імпланти застосовуються порівняно недавно, проте завдяки ефективності та довговічності цих конструкцій вони все частіше застосовуються для протезування:

  • Імплантант із встановленою на ньому коронкою за своїми властивостями абсолютно не відрізняється від живих зубів.
  • Встановити імплантант можна для усунення дефектів зубного ряду будь-якої локалізації та протяжності.
  • Навіть повна втрата зубів тепер може бути оборотною, достатньо лише для протезування використовувати зубні імпланти. Ціни в Одесі на послуги з такого протезування не набагато вищі ніж ціни на послуги з знімного протезування.
  • Процес пережовування їжі стає ефективнішим, робота шлунково-кишкового тракту та загальний стан організму покращуються, самооцінка пацієнта підвищується. І все це лише завдяки тому, що вчасно було встановлено зубний імплант. Ціна його встановлення, як правило, завжди багаторазово окупається.
  • Завдяки тому, що, подібно до живого зуба, імплантат передає жувальне навантаження, цей вид протезування — один з небагатьох, які дозволяють захистити кістки щелепи від атрофії.
  • В окремих випадках видалення зуба, встановлення імпланту та виготовлення для нього коронки можуть бути виконані за одне відвідування нашої клініки. Тобто за кілька годин можна вставити зуби-імпланти! Ціна операції та матеріалів при цьому буде порівнянною ціною при традиційній установці.

Ціни на хірургічну стоматологію

Вартість хірургічних втручань у клініці Hellas Dental залежить від складності та тривалості операції. Детальну інформацію про ціни на хірургічну стоматологію Ви можете дізнатись на нашому сайті в розділі «Послуги та ціни», або звернувшись до нас за телефоном +38 048 734 00 43, або заповнивши форму зворотнього зв’язку нижче.

Операції, які найчастіше зустрічаються нашими докторами-хірургами, — це видалення, імплантація та операції остеопластики (підсадка кісткової тканини або синус-ліфтинг), однак у стоматологічній практиці також часто зустрічаються пацієнти зі скаргами на запальні процеси, анатомічні дефекти та новоутворення. Допомогти таким пацієнтам завжди готові лікарі-хірурги нашої клініки, які працюють у тісній взаємодії з лікарями інших напрямів – ортопедами, терапевтами та ортодонтами.

Для своєї роботи хірурги Hellas Dental використовують найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання, що дозволяє виконувати найскладніші малоінвазивні зубозберігаючі операції, відновлення після яких відбувається у найкоротші терміни, а ускладнень практично не виникає.

Імплантація зубів: що важливо знати

Коли виникає необхідність у здійсненні імплантації зубів, довірити виконання такого відповідального завдання найкраще саме кваліфікованому фахівцю. Саме в одеській клініці Hellas Dental стоматологічну практику проводять лікарі, які є першокласними професіоналами, здатними легко відновити естетику зубів у комфортних умовах.

Поширені технології імплантації зубів

Сьогодні сучасна стоматологія пропонує виконати імплантацію, що має на увазі вживлення штучного (титанового) кореня на порожнє місце, що залишилося після втрати здорового природного зуба. При цьому за допомогою такої імплантації та наступного протезування цілком можливо відновити як окремий зуб, так і весь зубний ряд.

Існує кілька методик встановлення імплантів, завдяки яким не буде спостерігатися ніяких відмінностей від натуральних зубів, як у плані естетики, так і за функціями:

  • підхід, що складається із двох етапів;
  • проведення негайної (одномоментної) установки імпланту в лунку відразу після видалення зуба;
  • процедура негайного навантаження з фіксацією коронки на імплант після встановлення або протягом першої доби.

Зважаючи на те, що кожен спосіб має як свої показання, так і обмеження, найбільш підходяща методика підбирається лікарем у кожному окремому випадку.

Ключові моменти проведення імплантації

Хірурги – стоматологи Hellas Dental здатні якісно виконати будь-які види імплантації, створивши для кожного пацієнта максимально комфортну атмосферу. Практикуючи антистрес-хірургію, всі маніпуляції вони проводять на основі високоточного 3D-дослідження. Завдяки тому, що фахівці клініки працюють виключно з найкращими виробниками, всі встановлені імпланти чудово приживаються, не завдаючи ніякого дискомфорту.

Хто робить
Фото Адамідіс Євгеній Ніколаос
Адамідіс Євгеній Ніколаос
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.