пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Герметизація фісур у дітей picture

Стоматологічні силанти

Для герметизації застосовуються спеціальні речовини – зубні силанти або герметики. Ці речовини здатні проникати в глибокі фісури на поверхні зуба, надійно закріплюватися на емалі та протягом тривалого часу перешкоджати скупченню зубного нальоту.

Нині для герметизації застосовуються кілька типів силантів:

  • Фторовиділяючі склоіономерні цементи. Перед застосуванням цих речовин необхідність в проведенні процедури протруювання емалі відсутня, вони дуже добре прикріплюються до поверхні й завдяки виділенню фтору надають якісний протикарієсний вплив. Їх недоліком є ​​невисока міцність і швидкість стирання.
  • Композитні герметики – це група силантів, що найбільш широко використовується, вони мають високу плинність завдяки невисокому вмісту наповнювачів неорганічного походження та здатні запечатати фісури найскладнішої конфігурації.
  • Світлотвердіючі компомери. Цей тип матеріалів поєднує у собі переваги як склоіономерних цементів, здатних виділяти фтор у невеликих кількостях, так й композитних герметиків.

Силанти всіх перерахованих типів можна застосовувати для запечатування фісур практично будь-якої конфігурації, за їх допомогою може бути виконана навіть герметизація сліпих ямок зубів.

Детальну інформацію щодо порядку проведення процедури та матеріалів, що найбільш підходять Вашій дитині, а також вартості процедури Ви можете отримати, заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті, або зателефонувавши за номером +38 048 734 00 43.

 

На жаль, все ще існує думка про те, що не слід приділяти багато уваги лікуванню молочних зубів, адже їм на зміну все одно прийдуть постійні. На жаль, це небезпечна помилка. Здоров’я зубів у зрілому віці безпосередньо залежить від того, наскільки здоровими були молочні зуби.

Як відомо, захворюванням зубів, що найчастіше зустрічається, є карієс, що виникає через дії бактерій, що активно розмножуються в зубному нальоті, що залишається на зубах після прийому їжі. Особливо багато такого нальоту залишається в складках на поверхні жувальних зубів — фісурах, а витягти його часто не допомагає навіть найретельніше чищення зубною щіткою. Таким чином, крім того, що фісури допомагають при пережовуванні їжі, вони ще є зоною підвищеного ризику карієсу.

Для боротьби з карієсом у дитячому віці дуже ефективна методика, що отримала назву «Герметизація (запечатування) фісур». Відповідно до цієї методики на поверхню зуба наноситься спеціальна речовина, що заповнює фісури і злегка вирівнює його поверхню. У такий спосіб можна вирівняти фісури різної форми, і навіть запечатати сліпі ямки зубів.

Результат – можливість ретельного очищення поверхні зуба навіть звичайною щіткою й усунення основної причини виникнення карієсу.

 

Хто робить
photo ОСАДЧА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ОСАДЧА АЛІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.