пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Захід професійного фторування зубів

Процедура глибокого фторування сприяє запобіганню та навіть зупиненню процесу руйнування зубної емалі, а також покращує її твердість у 10 разів. Захід виконується у стоматологічному кабінеті за кілька етапів. Найчастіше практикується така послідовність як:

  • видалення нальоту та каменю з поверхні зубів особливою чистячою пастою;
  • просушування спрямованим потоком повітря;
  • покриття зубів герметизуючим розчином;
  • нанесення на емаль гідроксиду міді кальцію.

Всі засоби, що використовуються для виконання процедури, не є токсичними, за рахунок чого можуть бути сміливо використані для покриття дитячих зубів.

Зважаючи на те, що емаль молочних зубів менш міцна в порівнянні з постійними, у процесі приймання їжі та навіть при перепаді температурного режиму на її поверхні можуть виникнути мікротріщини. Щоб не допустити таке несприятливе явище, найкраще вирушити на процедуру, що зміцнює, до стоматолога.

Важливість фторування зубів у малюків

Красива посмішка формується з дитячого віку, тому про стан зубів слід старанно дбати вже тоді, коли вони лише починають рости. Однак у зв’язку з умовами сучасного життя не завжди вдається отримати достатню кількість важливих елементів, необхідні для підтримки відмінного стану зубного ряду. Недолік такого мінералу, як фтор, призводить до раннього руйнування емалі. Цілком привести показник у норму за допомогою їжі або виконання гігієнічних процедур з використанням зубної пасти, збагаченої фтором, є неможливим. Тому, щоб уникнути виникнення серйозних проблем, надалі слід уже в ранньому віці записати дитину на прийом до стоматолога. Завдяки тому, що медицина сьогодні дозволяє відновити емаль шляхом глибокого фторування, доцільно провести корисну процедуру ще на етапі росту молочних зубів.

Грамотне здійснення фторування у стоматології

Максимально ефективно виконати глибоке фторування зубів малюка вийде у клініці Hellas Dental, де дбайливі стоматологи абсолютно безболісно проведуть такий корисний захід. Кваліфіковані лікарі зроблять усі необхідні етапи досить швидко, застосовуючи виключно якісні засоби, а отриманий результат успішно протримається близько двох років.

Хто робить
photo ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕШКОВЯТ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.