пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Естетична стоматологія фото

Сучасна естетична стоматологія

Серед основних бажань людини бажання сподобатися — на одному з перших місць незважаючи на те, що навіть донедавна прагнення виглядати гарним тісно пов’язувалося з виявом марнославства.

Естетична стоматологія від Hellas Dental — це:

ПЛАНУВАННЯ РЕСТАВРАЦІЇ ПОСМІШКИ – ВІДЕО

Отримати консультацію спеціаліста та записатися на прийом Ви можете за телефоном +38 048 734 00 43. Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті.

КЛІНІКА ЕСТЕТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ HELLAS DENTAL

Спробуйте згадати, коли Ви фотографувалися, не соромлячись посміхатися? Якщо Вам важко відповісти на це питання, то, можливо, слід обговорити його з командою кваліфікованих стоматологів. Не слід хвилюватися, плануючи свій візит до нашої клініки, адже сучасні технології, наші знання та величезний досвід допоможуть Вам знайти ту усмішку, про яку Ви так давно мріяли.

Ми знаємо, що Естетична стоматологія сьогодні є найпопулярнішим видом естетичної медицини. За ідеальною усмішкою до клініки звертаються передусім ті, для кого зовнішність нерозривно пов’язана з їхньою роботою — актори, політики, телеведучі та бізнесмени. Однак доступність технологій та матеріалів для покращення зовнішнього вигляду відкривають широкі можливості все більшій кількості наших пацієнтів відчути всі переваги сучасних методик відновлення та реставрації зубів.

Однак сьогодні краса стала скоріше необхідністю, ніж способом виділитися, а проведені дослідження однозначно вказують на те, що фізичні вади є основним приводом для незадоволення собою. А оскільки обличчя є найпомітнішою частиною тіла, а міміка рота – це те, на що насамперед звертають увагу оточуючі, то відкритість посмішки та краса зубів відіграють найважливішу роль у нашому сприйнятті людини та визначенні її привабливості.

На щастя, зараз практично всі дефекти зубів, які вважалися раніше непереборними, легко усуваються за допомогою сучасних технологій, а розділ медицини, що вивчає способи поліпшення якості та зовнішнього вигляду зубів, отримав назву Естетична стоматологія. Кваліфікований стоматолог може до невпізнання змінити посмішку пацієнта, зробити її яскравою та презентабельною, кардинально змінивши весь образ людини, підвищивши її самооцінку та надати відчуття психологічного комфорту. Адже недарма Естетична стоматологія проголосила своїм головним завданням відтворення ідеальних параметрів зубних рядів за допомогою непомітних реставрацій.

Естетична стоматологія: реставрації, вініри, люмініри

У сучасному суспільстві красива посмішка є однією з головних ознак успішної людини, через що про здоров’я та привабливий вид зубів слід подбати в першу чергу. Звернення до професіоналів клініки Hellas Dental дозволить досягти приголомшливого результату за короткий термін завдяки тому, що кваліфіковані стоматологи застосовують новітні технології.

Естетична стоматологія для відновлення краси посмішки

В основі естетичної стоматології лежить комплексний підхід до лікування ротової порожнини. При цьому головною метою такого розділу дентальної медицини є відновлення не тільки здоров’я, а й візуально привабливого виду зубів та посмішки. Завдяки обладнанню сучасного зразка та професіоналізму наших фахівців вдається досягти такого ефекту, при якому посмішка стає красивою та максимально природною.

Широкий спектр стоматологічних послуг

Естетична стоматологія здатна вирішити цілу низку проблем у порожнині рота. Застосування інноваційних технологій дозволяє лікарям виконати такі заходи, як:

  • лікування карієсу, пульпіту;
  • звільнення від захворювань ясен;
  • усунення щілин (трьом, діастем)
  • виправлення прикусу;
  • здійснення реставрації зруйнованих зубів.
  • виконання протезування.

Також до компетенції цієї галузі стоматології входить професійне чищення та якісне відбілювання зубів. Злагоджена команда грамотних стоматологів клініки Hellas Dental зарекомендувала себе як кращих фахівців у всіх галузях. Бездоганність їх робіт видно у всьому: наявність прозорого ріжучого краю, оптимальний мікрорельєф зуба, здорові ясна. Переконатися у високому рівні професіоналізму стоматологів вдасться будь-кому, якщо зателефонувати до клініки та заздалегідь записатися на прийом.

Хто робить
Фото Безліпкін Іван Павлович
Безліпкін Іван Павлович
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.

Наші роботи

До Після
Before After