пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Дитяча стоматологія Одеса фото

Дитячий стоматолог в клініці Hellas Dental

Саме батькам дитячий стоматолог намагається донести основне правило, якого необхідно дотримуватися: здоров’я дорослої людини значною мірою залежить від того, як здійснювався догляд за зубами в дитячому віці. На жаль, нам часто доводиться стикатися з досі поширеною помилкою про те, що лікування молочних зубів не є важливим завданням – вони все одно будуть змінюватися на постійні. Важко уявити собі всю шкоду, якої завдають таким ставленням батьки здоров’ю своєї дитини, адже саме від того, наскільки якісно буде проведено лікування тимчасових зубів, значною мірою залежить здоров’я майбутніх постійних зубів, та й здоров’я самого пацієнта в цілому!

Крім високої профільної кваліфікації, лікарі Hellas Dental беруть на себе ще й роль дитячого психолога, намагаючись прищепити дитині культуру стоматологічного здоров’я. Для цього у нас є все необхідне, починаючи від самого сучасного обладнання та закінчуючи величезним досвідом лікарів, здатних зробити процедури лікування зубів дитини безболісними та комфортними, які не будуть формувати у неї тим самим негативних стереотипів.

Батькам вкрай важливо пам’ятати про те, що необхідно якомога раніше планувати перший візит в клініку, адже набагато легше діагностувати захворювання, що тільки починаються, ніж потім проводити дороге лікування запущеного захворювання. Можливо, коли зуб у дитини вже болить, дитячий стоматолог буде змушений вжити цілий ряд лікарських маніпуляцій для того, щоб зняти біль і не завжди ці процедури можуть виявитися приємними для малюка.

Однією з важливих особливостей послуг, що надаються в Hellas Dental є те, що ряд найважливіших маніпуляцій проводиться з використанням дентального мікроскопа. На жаль, лікування під мікроскопом навіть дорослих – практика, яка все ще не часто трапляється в клініках нашого міста, а вже дитяча стоматологія з використанням цього приладу – й зовсім рідкість.

Будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку на нашому сайті або зателефонуйте +38 048 734 00 43 для того, щоб отримати відповіді на усі Ваші запитання, що стосуються послуг стоматології для Вашої дитини.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності клініки Hellas Dental є дитяча стоматологія та окрім основного завдання – лікування стоматологічних захворювань, ми намагаємося виконати ще одне, чи не більш важливе завдання – прищепити дитині навички самостійного догляду за порожниною рота. Звісно, нашими найважливішими союзниками у вирішенні цього завдання є батьки.

Лікування зубів у дітей та інші послуги маленьким пацієнтам

Комплексний підхід до лікування захворювань ротової порожнини передбачає широкий перелік заходів діагностичного, профілактичного та лікувального характеру, тому клініка Hellas Dental має все необхідне для цього обладнання та матеріали. Кваліфіковані лікарі клініки готові надати будь-яку високотехнологічну своєчасну допомогу Вашій дитині у тому, щоб зберегти її зростаючі зубки здоровими:

  • Процедури фторування зубів для їх зміцнення
  • Лікування карієсу, в тому числі й лікування без бормашини
  • Пластику вуздечки губи та язика
  • Протезування молочних зубів
  • Корекцію прикусу за допомогою пластинок.
Хто робить
Фото Осадча Аліна Олександрівна
Осадча Аліна Олександрівна
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.