пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Як записатися на лікування без бормашини в Одесі

Ваша дитина боїться, що зубки свердлитимуть? Ми гарантуємо, що карієс молочних зубів та проблеми постійних можна вирішити абсолютно без болю. Запишіться на прийом до стоматолога телефоном або через контактну форму на сайті клініки. Діагностика та профілактика хвороби зубів у дітей наше пріоритетне завдання. Ми запропонуємо оптимальний алгоритм лікування, щоб дитина залишалася спокійною та щасливо посміхалася.

Стоматологи більше не змушують терпіти біль, а пропонують різні варіанти анестезії. Але навіть думка про відчуття свердла, що врізається у хворий зуб, викликає тривогу та бажання втекти. Для дітей різного віку відвідування стоматологічного кабінету залишається стресом. В Одесі дитяча стоматологія Hellas Dental Kids пропонує якісне лікування карієсу без бормашини. Тепер можна обійтися без свердління. Наші лікарі мають передові методи проти карієсу у дитини. Записавшись на прийом, ви отримаєте здорові зубки без болю.

Переваги лікування зубів дитини без свердління

Високий рівень тривожності не дозволить переконати дитину, що стоматолог не зробить їй боляче. Діти бояться медичних інструментів. Звук та вібрація бору здатні довести малюка до стану неконтрольованої паніки. Якщо раніше дитину вже намагалися силоміць утримати в стоматологічному кріслі, домовитися з нею не вийде.

Сучасне лікування карієсу без бормашини комфортне для дітей. Дитина спокійно переносить маніпуляції лікаря, не намагається перешкоджати роботі. Нові методи показують високі результати:

 • немає рецидивів;
 • встановлені пломби залишаються на місці визначений термін;

  їх можна використовувати як при одиничному осередку карієсу, так й при численних поразках.

Наша стоматологія спеціалізується на лікуванні зубів дітям під мікроскопом, що гарантує якість послуг шляхом застосування оптичного обладнання. Дитячі зубні лікарі досконало володіють навичками роботи з обладнанням та матеріалами – результат завжди бездоганний.

Як дитячий стоматолог проводить лікування зубів у дітей без свердління

На щастя, стало доступним лікування карієсу без бормашини. Стоматологу необхідно попередньо позбутися тканин, уражених карієсом. Альтернативою фрезам, бурам та свердлам виступає:

 • лазер – акуратно та безболісно випалює тканини з патологією;
 • озон – за умов безповітряного простору знищує 99,9% каріозних бактерій;
 • ензимні гелі – роблять хворі тканини м’якими для подальшого видалення інструментом;
 • препарат Icon – усуває пористість емалі, роблячи її знову щільною та блискучою.

В Одесі лікування зубів у дітей цими методами має величезний попит. Але батькам слід пам’ятати, що у цих способів є обмеження – якщо карієс у дитини проникнув у дентин, то обійтися без бору вже не вийде. Лікар може комбінувати методи препарування, знижуючи стресову дію до мінімуму.

 • Лазер ефективний у межах зубної емалі, бор використовують для очищення дентину.
 • Озон знезаразить невелику каріозну порожнину.
 • При використанні ензимних гелів бор буде потрібний для згладжування країв зубної емалі над порожниною.
 • Icon результативний на стадії «крейдової плями».

Щоб використовувати лікування карієсу без бормашини, потрібно проводити регулярний огляд зубів у дітей. Відвідуючи лікаря раз на 3-4 місяці, шансів виявити стадію “крейдяної плями” набагато більше.

Навіть якщо лікарю й потрібно застосувати бір, він зможе пояснити малюкові, що нічого страшного в цьому немає. Наші фахівці вміють розмовляти з дітьми та коректно знаходити контакт.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.