пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Діагностика зубів фото

Функціональна діагностика зубів

У ході функціональної діагностики лікарем збираються дані про роботу щелепного суглоба, роботу жувальної мускулатури та тип змикання зубів. Діагностика прикусу зубів дозволяє вчасно прийняти правильне рішення щодо методів його лікування.

Діагностика зубів. Ціна

Діагностика зубів візіографом в Одесі (комп’ютерним 3D-томографом) цілком доступна — наприклад, у клініці Hellas Dental вона коштує лише 800 гривень. Що стосується інших видів діагностики, то для визначення їх вартості Вам необхідно попередньо проконсультуватися з нашим лікарем, записавшись на прийом із використанням форми зворотного зв’язку на нашому сайті або за телефоном +38 048 734 00 43.

Фактори зовнішнього середовища — холодне повітря, хімічні елементи їжі та мікроорганізми часто провокують різні захворювання ротової порожнини, й цим захворюванням схильні всі органи, що знаходяться в ній — слизова оболонка, зуби та ясна.

На жаль, до стоматологічних захворювань тією чи іншою мірою схильне майже все доросле населення, тому важливість точної та своєчасної діагностики стоматологічних захворювань складно переоцінити.

У клініці Hellas Dental стоматологічна діагностика виконується за допомогою найсучаснішого діагностичного обладнання, абсолютно безпечного для наших пацієнтів та дуже інформативного для лікарів:

  • D Комп’ютерний томограф SkyView (MyRay, Італія)
  • DSD (США) – система комп’ютерного моделювання посмішки
  • CADIAX® diagnostic (Австрія) – діагностична система.

Діагностика захворювань зубів

Найповнішу інформацію про захворювання ясен та зубів можна отримати, виконавши комплексну комп’ютерну діагностику стану зубів за допомогою 3D-томографа. Розроблений спеціально для стоматологів, цей досконалий прилад здатний за лічені хвилини надати лікарю вичерпну інформацію, необхідну для прийняття рішень щодо лікування чи протезування.

Діагностика при протезуванні за допомогою 3D-томографа – одна з найбільш затребуваних діагностичних процедур, що надаються як пацієнтам Hellas Dental, так й пацієнтам інших клінік у напрямку лікарів.

Хто робить
Фото БЕЗЛЕПКИН ИВАН ПАВЛОВИЧ
БЕЗЛЕПКИН ИВАН ПАВЛОВИЧ
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.

Наші роботи

До Після
Before After