пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Діагностика, профілактика та лікування зубів у особливих дітей

Діти, школярі у процесі формування усвідомленості приймають важливість догляду за зубами, необхідність контролю поступово знижується. У особливих дітей такої установки може не бути. В Одесі клініка Hellas Dental проводить роботу з малюками, підлітками, які потребують делікатного підходу.

 • Лікування зубів дитини з особливостями завжди складніше через те, що вона може гостріше реагувати на дії лікаря.
 • Такі діти частіше зазнають травм коронки, але можуть не сказати про це дорослим. Проблема виявляється вже у занедбаному стані.

Для комфорту лікаря та пацієнта при діагностиці та профілактиці хвороби зубів у дітей може застосовуватися седація або занурення у сон.

Запишіться на прийом!

Щоб зубки залишалися здоровими, слід записатися на прийом до лікаря-стоматолога. Тато з мамою можуть зробити це телефоном або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

Своєчасне виявлення, усунення захворювань ротової порожнини та зубів у дітей багато в чому сприяє правильному розвитку постійного ряду. Малята ще не вміють спостерігати за своїми зубками, підліткам не вистачає дисципліни. Дошкільнятам потрібно проводити регулярні профілактичні огляди 1 раз на 3-4 місяці, адже їхня емаль слабка. В Одесі діагностика та профілактика хвороб зубів у дітей проводиться фахівцями стоматології Hellas Dental. Сучасне обладнання дозволяє виявити карієс, інші патології на початкових стадіях, а також провести якісні заходи щодо запобігання захворюванням.

Які захворювання найчастіше виявляє дитячий стоматолог

Дошкільнята ще недостатньо дисципліновані, щоб регулярно, ретельно чистити зубки без батьківського контролю. Тому, що дитяча емаль слабка, карієс розвивається швидше, ніж у дорослих. Регулярний огляд зубів у дітей, у тому числі із застосуванням дентального мікроскопа, дозволяє виявити патологію на стадії «крейдяної плями», виявити сколи та тріщини в емалі. Діагностика хвороби зубів у дітей не триватиме багато часу. При цьому ви запобігаєте тривалому і неприємному лікуванню.

У дитячій стоматології Одеси найчастішими причинами звернення до лікаря стають:

 • карієс;
 • пульпіт;
 • стоматит;
 • гінгівіт та пародонтит;
 • патології емалі.

Не всі стоматологічні проблеми пов’язані з любов’ю до солодощів. Є низка захворювань, етіологія яких пов’язані з порушенням обміну речовин, зміною хімічного складу слини, порушення природної ремінералізації. Така проблема як стирання емалі криється в бруксизмі – через проблеми з нервовою системою дитина може рипіти зубами уві сні.

Методи профілактики хвороб зубів у дітей

Навіть лікування зубів у дітей без бормашини – це етап, який потрібно запобігти. В Одесі дитячий стоматолог може запропонувати сучасні та перевірені часом методи профілактики:

 • просвітництво батьків про причини розвитку стоматологічних патологій;
 • уроки гігієни;
 • регулярні огляди;
 • ремінералізація емалі;
 • фторування;
 • герметизація фісур.

Діагностика та профілактика хвороби зубів у дітей дозволяє не лише скоротити випадки карієсу, а й формує відповідальне ставлення до свого здоров’я, розуміння важливості відвідування лікаря до виявлення конкретної проблеми.

Фторування зубів в дітей віком – процедура, від якої не можна відмовлятися. У дитячих засобах гігієни фтору немає, оскільки діти схильні ковтати пасту. А повсякденний раціон який завжди сприяє природному отриманню мікроелемента.

Герметизація фісур дозволяє запобігти розвитку карієсу на жувальних поверхнях, додатково запечатуючи місця з найбільш вразливою емаллю.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.