пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4

Як записатись на прийом до дитячого ортодонту в Одесі?

Стоматологічна клініка Hellas Dental запрошує сім’ї на консультацію до нашого лікаря-ортодонта. Ми 11 років встановлюємо в Одесі брекети для дітей та підлітків. Алгоритми наших лікарів успішно вирішують навіть нестандартні випадки. Надаємо стоматологічну допомогу особливим дітям. Дбати про гарну усмішку потрібно з юних років. Щоб прийти на прийом, запишіться за допомогою телефону або за допомогою форми на сайті.

Ортодонтичні брекет-системи визнані найефективнішим рішенням для корекції прикусу у будь-якому віці. Металева дуга механічно впливає на зуби, змушуючи їх приймати коректне положення. Брекети для дітей та підлітків можуть бути як зовнішніми (вестибулярними), так і внутрішніми, або лінгвальними. У юному віці лікування зубів у дітей, пов’язане з дефектами прикусу, проходить простіше та займає менше часу. Більшість дитячих стоматологів схиляються до думки, що оптимальний вік для брекетів – 13-14 років. До цього часу зуби змінилися на постійні, мають достатню довжину та міцну емаль, здатну витримати навантаження брекет-системи. Ортодонти Hellas Dental в Одесі індивідуально підберуть брекети для вашої дитини з урахуванням віку та специфіки конкретного завдання.

Скільки коштує встановити брекети в Одесі?

Питання ціни для батьків завжди актуальне. Лікування зубів дитини – окрема стаття бюджету. Як спланувати витрати на брекети? Ортодонтичне лікування зубів у дітей складається із вартості конструкції та оплати планового коригування системи ортодонтом.

  • Зовнішні системи дешевші за лінгвальні.

  • З лігатурою та безлігатурними також різняться у вартості.

  • Сапфірові коштують дорого через технологію створення сапфірів для замочків.

Виходить, брекети для дітей та підлітків для пацієнтів стоять по-різному. Перед встановленням дитині необхідно пролікувати усі зубки. Якщо причиною порушення прикусу стала коротка вуздечка губи або дефект дикції, лікар може провести пластику вуздечки губ і язика.

У якому віці можна поставити брекети дитині та підлітку?

Є батьки, які вважають, що брекети для дітей та підлітків не потрібні, якщо дефект не заважає розмовляти та їсти. Вони переносять питання вирішення проблеми на деякий час, коли дитина стане дорослою та сама за бажання звернеться до ортодонта. Але виправити становище зубів дорослій людині складніше, адже кісткова система вже сформувалася та втратила податливість. Якщо в юному віці на коригування дефекту йде в середньому 6-24 місяці, дорослому буде потрібно до 4 років.

  • Дитяча стоматологія Hellas Dental в Одесі практикує встановлення брекет-систем дітям віком 5-7 років. Дитячі системи коротші, їх ще називають 2х4 і ставлять на передні зубки.

  • Підліткам, залежно від вираженого дефекту, систему ставлять переважно у віці 10-13 років за умови відсутності протипоказань. Дітям старшого віку особливо важливою є естетична складова. Підлітки найчастіше вибирають конструкції, які непомітні на зубах.

Пам’ятайте, діти в Одесі можуть зіткнутися з негативною увагою оточуючих до зубів із системою. Якщо ви сумніваєтеся в лояльності оточення дитини, варто віддати перевагу системі, яка не привертатиме увагу. У підлітків популярні сапфірові конструкції, які завдяки позиціонуванню у селебріті прирівнюються до модних аксесуарів. Ми проводимо лікування зубів під мікроскопом. Перед встановленням системи всі зубки будуть упорядковані.

Хто робить
photo
Про лікаря

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.