пров. Віце-Адмірала Жукова 37а
вул. Марсельська 33/4
Про нас - screenshot

Як піклуються про вас в клініці Hellas Dental? Стандарти нашої роботи: 1. Системний підхід до лікування. Первинна діагностика для нових […]

Як піклуються про вас в клініці Hellas Dental?

Стандарти нашої роботи:

1. Системний підхід до лікування. Первинна діагностика для нових пацієнтів.

При першому візиті вас огляне лікар-стоматолог з 20-річним досвідом роботи, Головлікар клініки Сюзанна Миколаївна Гемуріді Адаміді. Вона розповість про загальний стан здоров’я ваших зубів. Позначить, які є ризики, на що звернути увагу. Запропонує можливі варіанти лікування. Озвучить прогноз, як буде змінюватися ваше здоров’я в майбутньому. Після цього ви відправляєтеся на цільову процедуру.

Наприклад, ви вперше прийшли до нас і хочете видалити зубний камінь. Вам проводять первинну діагностику, а після ви йдете до стоматолога-гігієніста, які чистить ваші зуби.

9
років
на ринку
3504
задоволених клієнта
12
спеціалізованих лікарів
125+
послуг
10
років
гарантії

2. Ми ретельно підбираємо лікування. Гарантуємо ювелірну точність.

Лікуванням ваших зубів займається відразу команда лікарів-стоматологів.
Наприклад, ви вирішили пройти комплексне лікування в нашій клініці: виправити прикус + вилікувати карієс + вставити відсутні зуби. В такому випадку з вами буде працювати команда лікарів: ортодонт, ортопед, стоматолог-терапевт, хірург-імплантолог.

Спочатку вас огляне кожен з лікарів. При діагностиці ми використовуємо сучасне обладнання – візіографи, 3D-томографи. З їх допомогою доктор бачить стан зуба, ставить чіткий діагноз і безпомилково вибирає стратегію лікування.

Можливо, вам будуть призначені додаткові аналізи. Наприклад, вас попросять пройти обстеження в ендокринолога. Це для того, щоб при лікуванні зубів не виникло побічних ефектів та рецидивів.

Далі команда докторів обговорює результати діагностики. Складається детальний план лікування: симптоматичний (усуває симптоми) або комплексний (спрямований на повне зцілення). У ньому вказані методи, матеріали, терміни, вартість, етапи.

Після того, як обговоримо з вами всі нюанси, приступаємо до лікування.

На кожному етапі з вами працює профільний фахівець. Всі роботи лікарі проводять під дентальним мікроскопом. Це гарантує точність роботи.
В кінці лікування вам проводять повторну діагностику, щоб проконтролювати підсумки роботи всієї команди.

Після цього ви на десятиліття забуваєте про зубний біль і дискомфорт. До доктора-стоматолога ви приходите тільки для профілактичного огляду.

3. Індивідуальний підхід і турбота.

У клініці Hellas Dental ми не просто лікуємо, ми піклуємося про вас, як про самих дорогих гостях. У кожного лікаря є досить часу, щоб відповісти на ваші запитання і пояснити суть кожної процедури.

Перед початком лікування лікарі з вами поспілкуються та уточнять ваші індивідуальні особливості. Якщо процедура викликає у вас стрес, вам запропонують лікування уві сні або в глибокому розслабленні.

4. Емоційний комфорт.

У Hellas Dental вас зустрінуть з посмішкою, чашкою смачної грецької кави, виберуть зручне для вас час прийому. Напередодні візиту вам нагадають про записи. Маленьким пацієнтам включать мультики, цікаві ігри, доктор підтримає і допоможе впоратися з хвилюванням.

Ще у нас немає черг.

5. У пріоритеті – здорові зуби.

Сьогодні активно просувається ідея яскравої білосніжної усмішки. Але мало говорити про те, яка ціна у такої посмішки. Правда така: при неправильному підході людина позбавляється своїх здорових зубів і змушена носити імпланти.

Ми в першу чергу дбаємо про збереження здорових зубів пацієнта. Тому не працюємо «швидко», навіть якщо людина готова заплатити будь-які гроші. Ми працюємо так, щоб зберегти здоров’я і красу вашої посмішки на десятиліття.

Будемо раді бачити вас і ваших близьких в клініці Hellas Dental.
Посміхайтеся разом з нами і будьте здорові!

Запишіться на консультацію

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручну клініку, час і відповідного лікаря.

Ми дбаємо про наших клієнтів

Наша гордість - це красива посмішка наших клієнтів!